Padidinti

PIRELLI FR85 235/75R175 132M

Nauja prekė

1222/2009 - C3

Pristatymas 3-7 d.d.

Klauskite apie šią prekę

Kaina: 270,25 € su PVM

Prekių likutis: 18

Charakteristikos

Plotis235
Aukštis75
Skersmuo175
Apkrovos indeksas132
Greičio indeksasM
Automobilio tipasSunkvežimių
SezoniškumasVasarinės
E stampYes
RFT, ZP, ROF (RunFlat)Ne
Etiketės tipasC3
KlasėPremium

Apie prekę

Ar PIRELLI FR85 235/75R175 132M padangos tinkamos važiuoti vasarą?

PIRELLI FR85 235/75R175 132M padangos yra sukurtos vasaros sezonui ir geriausias savybes parodo, kai lauke temperatūra būna daugiau nei 7 laipsniai pagal Celsijų ir didesnė. Vasarinė padanga žemesnėje nei 7 laipsnių temperatūroje kietėja ir netenka savo eksploatacinių savybių.

Kaip žinoti ar PIRELLI FR85 235/75R175 132M padangos tinkamos mano automobiliui?

Pirma, jos turi būti tinkamo dydžio. Šie išmatavimai automobilyje gali būti nurodyti keliose vietose – kartais būna nurodyta ant degalų bako dangtelio, tačiau dažniausiai tikslius duomenis rasite vairuotojo durelėse, kur bus lipdukas ant kurio pažymėta kokių išmatavimų padangos tinkamos Jūsų automobiliui. Jei žinote, kad šiuo metu Jūsų automobilis yra su tinkamo dydžio padangomis – tuomet belieka pažiūrėti ant padangos šoninės sienelės. Reikalingi bus tokie duomenys: padangos plotis, aukštis ir skersmuo.

Jei vairuojate nedidelį automobilį ir tai darote daugiausiai mieste, tuomet rinkitės ilgai tarnaujančias, patvarias ir ekonomiškas simetrines padangas.

Tačiau jei mėgstate sportinius automobilius ar važiuoti dideliu greičiu bet kokiu oru, tuomet kryptinės padangos Jums tiks labiausiai, nes jos geriau nei kitų rūšių padangos sukimba su kelio danga (ypač šlapia). Su jomis galėsite jaustis saugiai ir užtikrintai, nors jos nėra tokios ekonomiškos ir dyla greičiau.

Jei dažniausiai vairuojate mieste, bet mėgstate didelius greičius, rinkitės asimetrines padangas, kurios puikiai tinka tiek sausame kelyje, tiek šlapiame.

Taip pat nepamirškite įvertinti koks triukšmo lygis Jums optimaliausias. Jis matuojamas decibelais (dB) ir kuo mažesnis skaičius nurodytas padangos aprašyme, tuo padangos tylesnės.

Kaip įsigyti vasarines padangas?

Internetu užsisakyti itin paprasta, tiesiog išsirenkate savo automobiliui tinkamas vasarines padangas, nurodote jų kiekį, savo duomenis, apmokėjimo būdą ir per nurodytą terminą mes pristatysime Jūsų padangas, iš anksto suderinsime pristatymo laiką. Mūsų internetinėje parduotuvėje nuolatos vyksta vasarinių padangų išpardavimai ir akcijos, todėl rasite sau tinkamas padangas už gerą kainą. Nesvarbu kur Jūs gyvenate, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste, mes pristatysime PIRELLI FR85 235/75R175 132M padangas ten kur Jūs pageidausite.

Jei reikia pagalbos renkantis vasarines padangas, laukiame Jūsų laiško el. paštu [email protected] arba skambučio telefonu +370 611 87779.

Moderniame gyvenime sunkvežimiai atlieka svarbų vaidmenį: jie perveža tūkstančius prekių ir medžiagų, tad be jų kasdienybė neįsivaizduojama. Tinkamos sunkvežimių padangos padeda taupyti kurą, užtikrina saugią kelionę tiek vairuotojui, tiek ir kroviniui. Tad jei turite nuosavą sunkvežimį, o galbūt vykdote krovinių pervežimo verslą – būtinai pasirūpinkite, kad padangos ant Jūsų autotechnikos būtų kokybiškos ir su rekomenduojamu protektoriaus gyliu. Be to – tinkama padanga sunkvežimiui gali sumažinti kuro sąnaudas ir taip prisidėti prie Jūsų išlaidų mažinimo.

Kaip žinoti ar PIRELLI FR85 235/75R175 132M padangos tiks tam tikram sunkvežimiui?

Perkant padangas pas mus Jūs turite galimybę nemokamai pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Pirkimo metu atkreipkite dėmesį į matmenis, kurie nurodyti prie pavadinimo bei lentelėje po padanga. Jie turi atitikti jūsų sunkvežimio reikalavimus. Jei nesate tikri – paskambinkite +370 611 87779 arba parašykite el. paštu [email protected] taip pat pagalba galima gyvojo pokalbio (chat) lange.

Kaip įsigyti padangas?

Visas mūsų padangas galite patogiai įsigyti internetu. Prie kainos matysite ir pristatymo laiką. Bendra padangų ir pristatymo kaina bus matoma krepšelyje. Čia taip pat galėsite suvesti savo juridinio asmens duomenis ir gauti PVM sąskaitą faktūrą.

Į ką atsižvelgti perkant sunkvežimių padangas?

Renkantis padangas svarbu įvertinti kokioje aplinkoje bus naudojamas sunkvežimis. Padangos gali būti skirstomos į keletą grupių:

  • Skirtos ilgiems tarptautiniams pervežimams
  • Trumpų nuotolių, “regioninės”
  • Bekelės transportui
  • Miesto transportui

Taip pat ant skirtingų sunkvežimio ašių montuojamos padangos yra skirtingos, nors pačios medžiagos iš kurių gaminamos padangos nesiskiria. Išskiriamos trys padangų rūšys: montuojamos ant priekinės ašies, jos turi užtikrinti sukibimą manevravimo bei stabdymo metu ir leisti valdyti sunkvežimį tiksliai. Varomosios ašies padangos yra veikiamos varomosios jėgos iš transmisijos, taip pat stabdžių sistemos jėgos. Priekabos padangos skirtos ne tik atlaikyti krovinio svorį pervežimo metu, bet taip pat užtikrinti gerą sukibimą su kelio danga bei stabdymą. Todėl renkantis padangas svarbu atsižvelgti ne tik į išmatavimus, bet ir į tai kuriai sunkvežimio ašiai bus skirtos padangos.