OZKA 10.00-16 KNK 35 8PR [115 A6] TT

Pristatymas/Atsiėmimas per 3-7 d.d.

OZKA 10.00-16 KNK 35 8PR [115 A6] TT

Ekonominės klasės
Pagaminimo metai: 2022-2024

135,14 €/vnt

Likutis nedidelis Likutis: 2

Charakteristikos

Plotis10
Aukštis82
Skersmuo16
KlasėEkonominė

Klausimai?

Klauskite apie šią prekę

Apie prekę

Traktoriai, kombainai, priekabos, sėjamosios, skutikai, akėčios, kultivatoriai ir kiti padargai – neatsiejama žemės ūkio dirbimo dalis. Kiekvienas šiuolaikinis ūkininkas turi pasirūpinti ne tik modernia sunkiasvore technika, dygiomis sėklomis, tinkamu tręšimu, bet ir kokybišku apavu savo technikai ir padargams. Tinkama žemės ūkio padanga leidžia pravažiuoti visų tipų laukuose: nesvarbu ar dirbate puikų juodžemį, priesmėlį, o gal dalis lauko yra molynas, kuriame po lietaus galima įklimpti.

Kaip žinoti ar OZKA 10.00-16 KNK 35 8PR [115 A6] TT padangos tinkamos?

Perkant padangas pirmą kartą – rekomenduojame pasitikrinti padangų išmatavimus pagal transporto priemonės gamintojo rekomendacijas.

Kaip įsigyti padangas?

Užsisakyti padangas žemės ūkiui internetu itin paprasta. Norimą prekę įdėkite į krepšelį ir pereikite prie pristatymo adreso įvedimo, suveskite savo duomenis. Apmokėti galite internetu arba kurjeriui atsiėmimo metu. Galutinę kainą matysite krepšelyje. Jei esate juridinis klientas – galėsite suvesti duomenis ir gauti PVM sąskaitą faktūrą.

Į ką atsižvelgti renkantis žemės ūkio padangas?

Pirmiausia – atkreipkite dėmesį į klasę. Pas mus rasite ekonominės, vidutinės klasės ir premium padangas. Nuo klasės priklauso padangos dėvėjimosi greitis. Aukštesnė klasė geriau išlaiko slėgines padangos savybes, kai padangos nuleidžiamos ir pripučiamos po keletą kartų per dieną vykdant ūkinę veiklą ant skirtingo tipo dangų. Taip pat, agro padanga pasižymi išskirtiniu protektoriaus raštu. Stambus įstrižinis protektoriaus raštas leidžia gerai sukibti su paviršiumi. Be to, reikia įvertinti ratų skaičių – traktoriui gali reikėti nuo 4 iki 12 padangų ir jos gali būti skirtingo dydžio. Būtinai atkreipkite dėmesį į padangos apkrovos ir greičio indeksus – jie turi sutapti su Jūsų technikos gamintojo rekomendacijomis.