OZKA 14.9-26 KNK 50 14PR [140 A6] TT

Pristatymas per 3-7 d.d.

OZKA 14.9-26 KNK 50 14PR [140 A6] TT

Ekonominės klasės
Pagaminimo metai: 2022-2024

328,87 €/vnt

Likutis pakankamas Likutis: 6

Charakteristikos

Plotis14.9
Aukštis82
Skersmuo26
KlasėEkonominė

Klausimai?

Klauskite apie šią prekę

Apie prekę

Traktoriai, kombainai, priekabos, sėjamosios, skutikai, akėčios, kultivatoriai ir kiti padargai – neatsiejama žemės ūkio dirbimo dalis. Kiekvienas šiuolaikinis ūkininkas turi pasirūpinti ne tik modernia sunkiasvore technika, dygiomis sėklomis, tinkamu tręšimu, bet ir kokybišku apavu savo technikai ir padargams. Tinkama žemės ūkio padanga leidžia pravažiuoti visų tipų laukuose: nesvarbu ar dirbate puikų juodžemį, priesmėlį, o gal dalis lauko yra molynas, kuriame po lietaus galima įklimpti.

Kaip žinoti ar OZKA 14.9-26 KNK 50 14PR [140 A6] TT padangos tinkamos?

Perkant padangas pirmą kartą – rekomenduojame nemokamai pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Jūs galite tai padaryti parašę mums į pokalbių langą, el. paštu [email protected] arba paskambinti telefonu +370 611 87779. Esame pasiruošę atsakyti į visus Jums kylančius klausimus ir pakonsultuoti renkantis geriausias padangas Jūsų žemės ūkio technikai ir padargams.

Kaip įsigyti padangas?

Užsisakyti padangas žemės ūkiui internetu itin paprasta. Norimą prekę įdėkite į krepšelį ir pereikite prie pristatymo adreso įvedimo, suveskite savo duomenis. Apmokėti galite internetu arba kurjeriui atsiėmimo metu. Galutinę kainą matysite krepšelyje. Jei esate juridinis klientas – galėsite suvesti duomenis ir gauti PVM sąskaitą faktūrą.

Į ką atsižvelgti renkantis žemės ūkio padangas?

Pirmiausia – atkreipkite dėmesį į klasę. Pas mus rasite ekonominės, vidutinės klasės ir premium padangas. Nuo klasės priklauso padangos dėvėjimosi greitis. Aukštesnė klasė geriau išlaiko slėgines padangos savybes, kai padangos nuleidžiamos ir pripučiamos po keletą kartų per dieną vykdant ūkinę veiklą ant skirtingo tipo dangų. Taip pat, agro padanga pasižymi išskirtiniu protektoriaus raštu. Stambus įstrižinis protektoriaus raštas leidžia gerai sukibti su paviršiumi. Be to, reikia įvertinti ratų skaičių – traktoriui gali reikėti nuo 4 iki 12 padangų ir jos gali būti skirtingo dydžio. Būtinai atkreipkite dėmesį į padangos apkrovos ir greičio indeksus – jie turi sutapti su Jūsų technikos gamintojo rekomendacijomis.