• Fast delivery

    Fast delivery to Lithuania, Latvia and Estonia. Venipak courier will call before delivery.

  • Consulting and help +370 611 87779

    Work hours I-V 9-18 o'clock. VI 10-15 o'clock.

  • Safe payment

    You can pay by cash or bank card to courier or make bank transfer.

Naujos padangos internetu

Dauguma vairuotojų nori tinkamai pasirūpinti savo automobiliais, tad padangų pasirinkimas gali tapti tikru galvos skausmu. Padangos daro įtaką tiek kuro sąnaudoms, tiek automobilio triukšmo lygiui, o svarbiausia jos atsakingos už tinkamą transporto priemonės sukibimą su kelio danga ir saugumą.

Mes siūlome įsigyti padangas internetu, kad sutaupytumėte laiko, kurį skirtumėte važinėjimui po įvairias parduotuves.

Padangų pasirinkimas pagal automobilį

Padangos pagal automobilio modelį renkamos atsižvelgiant į tris parametrus: aukštį, plotį ir skersmenį. Pavyzdžiui jei padanga pažymėta skaičiais: 215/60 R15 tai reikš, kad jos plotis yra 215 milimetrų, aukštis 60% padangos pločio, o skersmuo 15 colių.

Padangas pagal šiuos parametrus lengvai rasite naudodamiesi mūsų internetinės parduotuvės filtravimo įrankiu.

Žieminės padangos

Renkantis žiemines padangas pirmiausia norime, kad jos suteiktų reikiamą sukibimą su kelio danga ir užtikrintų saugumą. Šios padangos turi M+S žymėjimą, o protektorius turi papildomus griovelius.

Rekomenduojama naudoti žiemines padangas, kurios yra pagamintos ne seniau nei prieš 5 metus.

Vasarinės padangos

Vasarinės padangos turi gerai išstumti vandenį esant šlapiai kelio dangai, taip iki minimumo sumažindamos akvaplanavimo susidarymo galimybę.

Į kokius dar padangų techninius duomenis atsižvelgti?

Be sezoniškumo ir išmatavimų renkantis padangas, reikia atsižvelgti į kuro sąnaudų efektyvumo, triukšmo lygio, sukibimo su šlapia kelio danga parametrus. Šiuos duomenis pagal ES reikalavimus privalo nurodyti padangų gamintojas. Kuro sąnaudų ir sukibimo parametrai žymimi abėcėlės raidėmis A efektyvumas yra aukščiausias, o triukšmo lygis matuojamas decibelais, žemesnis skaičius reiškia mažesnį triukšmo lygį.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į padangų pagaminimo datą, norint jog padangų parametrai nepakistų, pagaminimo data turėtų būti ne senesnė nei 5 metai.

Padangų užsakymas internetu

Nusprendę kokių padangų reikia būtent Jūsų automobiliui, užsisakykite jas internetu mūsų parduotuvėje, o jos bus pristatytos artimiausiu metu.

Visuomet stengiamės, jog mūsų klientai galėtų įsigyti padangas pigiau. Mūsų padangos, nesvarbu ar tai bus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar bet kuris kitas miestas, klientą pasiekia maksimaliai greitai.


Skaityti plačiau...