Universalios padangos

Universalios padangos

Universalios padangos

Yra 9982 prekės(-ių).

1 - 51 iš 9982 prekių
Rodoma 1 - 51 iš 9982 prekių

Universalios padangos

Universalios padangos dar kitaip vadinamos visasezoninės arba demisezoninės padangos skirtos klientams ieškantiems kompromisinio varianto, kai norima padangas naudoti ištisus metus, tiek žiemą tiek vasarą.

 

Universalios padangos tinka vairuotojams, kurie važinėja nedaug, trumpais atstumais, nuvalytais keliais, kurie turi galimybę nevairuoti automobilio žiemos metu esant sudėtingoms eismo sąlygoms, gausiai sningant, šąlant, esant plikledžiui, - nes esant blogoms oro sąlygoms, universalios padangos savo sukibimo savybėmis ženkliai nusileis žieminėms padangoms.

 

Didžiulis privalumas vairuotojams įsigijus universalias padangas, yra tai, kad nereikės keisti padangų prieš žieminį ar vasarinį sezoną, nereikės pirkti dar vieno komplekto padangų, nereikės rūpintis padangų keitimu bei saugojimu, galėsite važinėti ištisus metus, tik svarbu žinoti minimalius reikalavimus padangų protektoriaus gyliui, taip pat kaip ir vasarinėms ar žieminėms padangoms, vasarą minimalus leistinas padangos protektoriaus gylis yra 1.6 mm, o žiemą 3 mm, bet nerekomenduojama laukti kol bus pasiekta minimali riba. Rekomenduojama padangas keisti anksčiau, nes nuo to tiesiogiai priklauso Jūsų saugumas kelyje. Didžiausi pasaulio padangų gamintojai rekomenduoja vasarą padangas keisti pasiekus 3 mm. likutį, o žiemą esant 4 mm.

 

Verta žinoti, kad kaimyninėje Latvijoje, žiemos metu leistina riba yra 4 mm.

 

Taip pat, norint išvengti netolygaus protektoriaus dėvėjimosi, būtina reguliariai, bent kartą per savaitę, tikrinti slėgį padangose, ypač prieš ilgesnę kelionę, jei padangos slėgio tikrinimo metu pastebėjote žymiai mažesnį slėgį nei įprastai, verta užsukti į servisą pasitikrinti padangos ar nėra mechaninio pažeidimo (stiklo šukės, varžto, statybinių atliekų ar panašiai). Kas 10 000 km arba kas pusę metų atlikite padangų keitimą vietomis (tai taikoma kai visos padangos vienodo išmatavimo).

 

Nerekomenduojame montuoti senų padangų jeigu jų likutis yra 4 mm ar mažiau.

 

Universalios padangos nerekomenduojamos dažnai, tolimais atstumais važinėjantiems vairuotojams, nes universalios padangas savo sukibimo bei eksploatavimo savybėmis nusileidžia žieminėms ir vasarinėms padangoms.

 

Naujos-padangos.lt siūlo platų naujų universalių padangų pasirinkimą internetu patrauklia kaina.

 

Populiariausios universalios padangos:

Universalios padangos R13

Universalios padangos R14

Universalios padangos R15
Universalios padangos R16
Universalios padangos R17
Universalios padangos R18
Universalios padangos R19
Universalios padangos R20

Universalios padangos R21

Universalios padangos R22

 

Kilus, bet kokiems klausimams dėl padangų pasirinkimo, prašome kreiptis į naujos-padangos.lt el. paštu info@naujos-padangos.lt arba telefonu +370 611 87779 ir mes mielai konsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausias padangas, geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius.

Straipsniai

Gamintojai