Taisyklės

PREKIŲ PIRKIMO – PARDAVIMO INTERNETINĖS PARDUOTUVĖS NAUJOS-PADANGOS.LT TAISYKLĖS

 

Šios prekių pirkimo – pardavimo internetinės parduotuvės NAUJOS-PADANGOS.LT taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato naudojimosi internetine parduotuve NAUJOS-PADANGOS.LT (Toliau – NAUJOS-PADANGOS.LT, Pardavėjas) sąlygas. Taisyklės yra taikomos Pirkėjui įsigyjant prekes ir paslaugas internetinėje parduotuvėje NAUJOS-PADANGOS.LT.

 

1.         BENDROSIOS NUOSTATOS

 

1.1.      NAUJOS-PADANGOS.LT prekių ir paslaugų prekybą vykdo UAB „SUDOMINO“; registracijos adresas: Paribio g. 30-43, Vilnius; juridinio asmens kodas: 304231776; PVM mokėtojo kodas: LT100011070115. 

1.2.      Prekes ir paslaugas Pirkėjas gali įsigyti tik susipažinęs ir sutikęs su visomis Taisyklių nuostatomis.

1.3.      NAUJOS-PADANGOS.LT gali naudotis veiksnūs fiziniai ir juridiniai asmenys.

1.4.      Pirkėjo asmens duomenų tvarkymas aprašytas Privatumo politika, kurios aktuali redakcija pateikiama NAUJOS-PADANGOS.LT svetainėje.

1.5.      Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, tvarkyti, taisyti ir papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus ar pasikeitus kitoms sąlygoms.

 1.6.      Pirkėjas privalo kiekvieną kartą įsigydamas prekes ir paslaugas susipažinti ir sutikti su visomis Taisyklių aktualios redakcijos nuostatomis. Taisyklių aktuali redakcija pateikiama NAUJOS-PADANGOS.LT svetainėje.

 1.7.      Pirkimo - pardavimo sutartis laikoma sudaryta Pirkėjui susipažinus ir sutikus su Taisyklėmis, pateikus ir apmokėjus užsakymą ar pasirinkus kitą apmokėjimo būdą ar išankstinę sąskaitą.

 

2.         PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

 

2.1.      Pirkėjas turi teisę įsigyti prekes ir paslaugas NAUJOS-PADANGOS.LT šių Taisyklių ir internetinės parduotuvės nustatyta tvarka.

2.2.      Pirkėjas naudodamasis internetinės parduotuvės NAUJOS-PADANGOS.LT paslaugomis ir įsigydamas prekes ir paslaugas sutinka su šiomis Taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

2.3.      Pirkėjas pats atsako už visus savo veiksmus atliktus naudojantis NAUJOS-PADANGOS.LT svetaine.

2.4.      Pirkėjas privalo nurodyti pilnus, aiškius, tikslius ir teisingus prašomus duomenis registruodamasis svetainėje ir kiekvieną kartą pateikdamas, pildydamas užsakymą, įsigydamas prekes ir paslaugas. Nepilnai, neaiškiai, netiksliai, neteisingai pateikus duomenis ir apmokėjus užsakymą ar pasirinkus kitą atsiskaitymo būdą ir patvirtinus užsakymą, Pirkėjas pats prisiima visas iš to kylančias papildomas išlaidas ir nuostolius.

2.5.      Pirkėjas privalo būti užsakyme nurodytu pristatymo adresu ir priimti užsakytas prekes nurodytu laiku. Negavus prekių per nurodytą laiką nedelsiant informuoti apie situaciją NAUJOS-PADANGOS.LT telefonu +370 611 87779 arba el. paštu [email protected]

2.6.      Pirkėjas įsipareigoja niekam neperduoti ir neleisti naudotis savo prisijungimo duomenimis. Praradus savo prisijungimo duomenis, prašome nedelsiant pranešti [email protected]. Nepateikus pranešimo, laikoma kad Pirkėjas pats atliko ir atsako už visus veiksmus atliktus prisijungus prie Pirkėjo paskyros.

2.7.       Pirkėjui atsisakius priimti užsakytas prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių siuntimo ir grąžinimo išlaidas.

2.8.      NAUJOS-PADANGOS.LT neatsako už trečiųjų asmenų sudarytas pirkimo-pardavimo sutartis pasinaudojant Pirkėjo prisijungimo ir/ ar atsiskaitymo duomenimis.

 

3.         PARDAVĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

 

3.1.      Pardavėjas sudaro sąlygas ir suteikia galimybę naudotis internetine parduotuve ir įsigyti prekes ir paslaugas.

3.2.      Pardavėjas pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti prisijungimo paskyrą ir jos duomenis, apriboti naudojimąsi svetaine ir internetine parduotuve NAUJOS-PADANGOS.LT.

3.3.      Pardavėjas turi teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti ir blokuoti melagingas, netikslias, nepilnai užpildytas, nenaudojamas, naudojamas ne pagal paskirtį ar neleistiną veiklą vykdančias, siekiančias pakenkti ar pažeidžiančias šias Taisykles ir svetainės naudojimosi sąlygas prisijungimo paskyras.

3.4.      Pardavėjas įsipareigoja vykdyti pirkimo-pardavimo sutartis, pranešti Pirkėjui nedelsiant jei dėl susidariusių aplinkybių, kurių nebuvo galima numatyti iš anksto, klaidos, likučio pasikeitimo, tiekimo sutrikimo ar kitų aplinkybių negali įvykdyti sutarties ir pasiūlyti kitą variantą jei toks yra galimas. Sutarties nutraukimo atveju apmokėta suma grąžinama pirkėjui ne ilgiau nei per 10 darbo dienų (toliau - d.d.).

3.5.      Pardavėjas pasilieka teisę panaikinti užpildytą užsakymą jei užsakymo negalima įvykdyti dėl Pirkėjo kaltės pvz. pateikti ne visi ar netikslūs prašomi duomenys, nurodytas netikslus, klaidinantis prekių pristatymo adresas; nesant galimybės susisiekti su Pirkėju telefonu ar elektroniniu paštu.

3.6.      Pardavėjas pasilieka teisę vienašališkai nutraukti apmokėtą pirkimo-pardavimo sutartį ir grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 10 d.d., jei užsakymo negalima įvykdyti dėl Pirkėjo kaltės, pvz. pateikti ne visi ar netikslūs prašomi duomenys, nurodytas netikslus, klaidinantis prekių pristatymo adresas; nesant galimybės susisiekti su Pirkėju telefonu ar elektroniniu paštu. Pirkėjas informuojamas elektroniniu paštu dėl sutarties nutraukimo.

 

4.         ATSISKAITYMAS UŽ PREKES IR PASLAUGAS


 

4.1.      Už prekes ir paslaugas Pirkėjas gali atsiskaityti bankiniu pavedimu, kortele arba grynaisiais pinigais pristatymo metu kurjeriui. Užsakant prekes su pristatymo terminu 3-7 ir 3-8 d.d. gali būti prašomas išankstinis apmokėjimas.

4.2.      Pagal atskirą susitarimą, specialiai užsakomos prekės apmokamos tik išankstiniu pavedimu.

4.3.      Atliekant apmokėjimą pavedimu, būtina nurodyti užsakymo numerį mokėjimo paskirties lauke. Nepateikus užsakymo numerio, užsakymo apdorojimas ir prekių pristatymas gali trukti ilgiau.

4.4.      Pasirinkus apmokėjimo būdą pavedimu, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik po gauto apmokėjimo. Bankiniai pavedimai sudengiami vieną kartą per dieną. Jei norite, kad užsakymą Parduotuvė pradėtų vykdyti anksčiau, nelaukiant kol bus užskaitytas bankinis pavedimas, atsiųskite bankinio pavedimo kopiją, elektroniniu paštu [email protected].

 

 5.         PREKIŲ PRISTATYMAS

 

5.1.      Dauguma prekių pristatomos per 1-2 d.d. Prie visų prekių nurodytas pristatymo terminas, per kurį galime pristatyti pageidaujamas prekes, jei jos yra užsienio tiekėjų sandėliuose pristatymas dažniausiai trunka 3-8 d.d. Išskirtinais atvejais, dėl nuo parduotuvės nepriklausančių aplinkybių, prekių pristatymas gali būti ilgesnis, dėl tiekimo sutrikimų, didesnio užsakymų skaičiaus ir kitų iš anksto nenumatytų aplinkybių.

5.2.      Pagal atskirą susitarimą ir užklausas užsakomų prekių orientacinis pristatymo laikas nurodomas prie konkrečios prekės, jei yra pakeitimų, Parduotuvė informuoja klientą prieš prekių užsakymą.

5.3.      Prekių pristatymo kaina nurodoma atskirai, prekių krepšelyje pasirinkus pristatymo būdą.

5.4.      Prekes atsiimti iš pristatymo punktų, gavus patvirtinimą apie pristatymą, galima ne vėliau kaip per 3 d.d., jei iš anksto nebuvo suderintas kitas terminas.

5.5.      Priimant prekes Pirkėjas privalo apžiūrėti prekes - pastebėjus klaidą, pažeidimą ar kitą neatitikimą, Pirkėjas privalo apie tai informuoti kurjerį. Priėmus prekes, laikoma kad siunta pristatyta tvarkinga ir be jokių trūkumų. Jei pristatytos prekės neatitinka Pirkėjo užsakymo ar trūksta dalies siuntos, Pirkėjas turi nedelsiant informuoti Pardavėją elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +37061187779.

 

6.         PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

6.1.      Fiziniai asmenys gali grąžinti prekes ne vėliau nei per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos. Grąžinamos prekės turi būti kokybiškos, t. y. nenaudotos, nemontuotos ir techniškai nepažeistos.

6.2.      Prekių grąžinimo Pardavėjui išlaidas apmoka Pirkėjas.  Grąžinimo kaina nuo 15 eur. (priklausomai nuo išmatavimo, kiekio, gamintojo ir panašiai). 

6.3.      Pirkėjo sumokėti pinigai yra grąžinami ne vėliau nei per 10 d.d. nuo Pirkėjo grąžinamų prekių pristatymo Pardavėjui dienos.

6.4.      Pirkėjas pageidaujantis grąžinti prekes turi kreiptis elektroniniu paštu: [email protected]. Prekes galima grąžinti tik iš anksto suderinus prekių grąžinimo laiką ir adresą.

 

7.         PREKIŲ GARANTIJA

 

7.1.      Perkamoms naujoms padangoms suteikiama ne mažiau kaip 2 metų gamintojo garantija, restauruotoms 6 mėn. garantija.

7.2.      Garantija suteikiama gamykliniams defektams. Garantiją suteikia gamintojas. Gamintojui nustačius, kad prekė nekokybiška, prekė pakeičiama į kokybišką. Jeigu nėra galimybės prekės pakeisti analogu, grąžinami už prekę sumokėti pinigai. Patirtos papildomos išlaidos tokios kaip, montavimo darbai, patikros, pristatymas, tranporto priemonės apgadinimas, transportavimas ar panašiai, nekompensuojamos. Gamintojo atstovui, ekspertui ar, esant būtinybei, komisijai nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai, arba buvo netinkamai eksploatuota, naudojamas netinkamas slėgis, nesilaikoma transporto priemonės leistinų apkrovos reikalavimų, sumontuota su netinkamo pločio ar nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei ir panašiai, pretenzijos netenkinamos. Informuojame, kad padangas reikia reguliariai balansuoti ir tikrinti oro slėgį jose, nes dėl netinkamo balanso, oro slėgio, ar esant netvarkingai transporto priemonės važiuoklei, padangos gali netolygiai dėvėtis, atsirasti triukšmas, vibracija.

7.3.      Padangų ridai garantija nesuteikiama.

7.4.      Garantija galioja nuo ratlankio nenumontuotai padangai.

7.5.      Garantija įsigalioja nuo padangų pardavimo datos.

 

8.         PREKIŲ PAGAMINIMO DATA, KIEKIAI, PRISTATYMO TERMINAI IR ŽENKLINIMAS

 

8.1.    Gamybos metai (DOT) - Internetinė parduotuvė nesandėliuoja padangų, visos padangos yra siunčiamos iš gamintojų/tiekįjų sandėlių, dėl to, siūlomos padangos dažniausiai yra šviežios, šių arba praeitų metų gamybos, jei nenurodyta kitaip. Jei padangos senesnės, tai prie padangų pavadinimo ar padangos aprašyme arba pastabose bus nurodyta gamybos data - DOT (pvz., DOT18 t.y. padanga 2018 m. gamybos). Nurodyti metai yra informacinio pobūdžio ir galimi nedideli netikslumai. Parduotuvė gavusi informacijos iš gamintojo ar tiekėjo apie gamybos metų neatitikimą informuoja pirkėją.

8.2.    DEMO - reiškia padangos buvo trumai naudotos parodose ar automobilių salonuose ant ekspozicinių atomobilių.

8.3. Padangų kiekiai, pristatymo terminai ir ženklinimas - internetinė parduotuvė nesandėliuoja visų elektroniniame kataloge pateiktų prekių. Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas. Visą informaciją į internetinę parduotuvę pateikia gamintojai/tiekėjai, kainos, kiekiai, padangų aprašymas, padangų charakteristikos, ženklinimas, pristatymo terminai yra orientaciniai ir dėl gamintojo/tiekėjo klaidų, tiekimo sutrikimų ir panašiai gali skirtis. 

 

9.         BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

9.1.      NAUJOS-PADANGOS.lt internetinė parduotuvė nesandėliuoja visų elektroniniame kataloge pateiktų prekių. Elektroninis prekių katalogas nėra konkretus komercinis pasiūlymas, kainos, kiekiai, padangų aprašymas, padangų charakteristikos, ženklinimas, pristatymo terminai yra orientaciniai ir dėl gamintojo/tiekėjo klaidų, tiekimo sutrikimų ir panašiai gali skirtis. Kiekvienu atskiru atveju gavus informaciją iš gamintojo/tiekėjo apie neatitikimą dėl kiekių, kainų, pristatymo terminų, gamybos datos, Pardavėjas informuoja Pirkėją ir užsakytos prekės pakeičiamos kitomis arba grąžinamas mokėjimas.

9.2.      Prekių kiekis ribotas. Jeigu užsakymo vykdymo metu prekių likutis bus nepakankamas, su Jumis bus susisiekta Jūsų nurodytais kontaktais.

9.3.      Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių kainas, užsakymo, pardavimo ir akcijų sąlygas.

9.4.      Elektroniniame prekių kataloge pateikiamos nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir galimi netikslumai. Nuotraukos pateikiamos vieno išmatavimo padangos. Skirtingų išmatavimų padangų protektorius gali skirtis priklausomai nuo padangos dydžio, pločio, skirtingų gamintojų homologacijų. Padangų nuotraukose vaizduojami ratlankiai yra tik iliustracija ir nėra parduodami kartu su padangomis. Padangos šoninės sienos užrašai, žymėjimai, raidės gali nesutapti su atvaizdu nuotraukose, dėl specialios informacijos, pvz. baltų raidžių ant padangos šono, prašome kreiptis el. paštu [email protected].

9.5.      NAUJOS-PADANGOS.lt internetinės parduotuvės kainos galioja tik užsakant prekes internetu. Užsakant prekes ar paslaugas telefonu ar elektroniniu paštu prekių kainos gali skirtis.

9.6.      Visi nesutarimai ir klausimai dėl šių Taisyklių taikymo ir vykdymo pirmiausia sprendžiami derybų keliu tarp Pirkėjo ir Pardavėjo.

9.7.      Nepavykus išspręsti kilusio klausimo, prašymą galima pateikti Valstybinei Vartotojų Teisių Apsaugos Tarnybai (VVTAT) [email protected], tel.: 852626751, www.vvtat.lt arba EGS platformoje https://ec.europa.eu/odr/.

9.8.      Tolimesnės pretenzijos sprendžiamos Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

9.9.      Pardavėjas pasilieka teisę keisti Prekių pirkimo - pardavimo internetinės parduotuvės NAUJOS-PADANGOS.LT taisykles be atskiro įspėjimo. Aktuali taisyklių redakcija skelbiama www.NAUJOS-PADANGOS.LT puslapyje.

Iškilus klausimams prašome kreiptis: [email protected]

Padangų surinkimu ir perdirbimu rūpinasi - VĮ Padangų importuotojų organizacija