Prekių pristatymas - Venipak

Prekes pristatome su Venipak kurjeriu visoje Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje. Dažniausiai pristatome per 1-2 d.d., kiekvienu atveju informuosime Jus iš anksto kiek laiko truks pristatymas. Prieš pristatant kurjeris pasiskambins ir suderins Jums patogų pristatymo laiką. Pristatymo kaina - 3.99 € už visą siuntą (nesvarbu kiek padangų užsakysite, visos siuntos kaina tik 3.99 €). Mokestis už krovininių padangų pristatymą suderinamas atskirai.

Atsiėmimas patiems - Vilniuje

Užsakytas padangas galite atsiimti patys, nemokamai, tik iš anksto suderintu laiku, adresu - Miglos g. 5a Vilnius LT-08101, telefonas +370 611 87779.

Internete parduodamų padangų nesandėliuojame. Gavę Jūsų užsakytas padangas informuosime Jus ir galėsime suderinti Jums patogų padangų atsiėmimo laiką.

Pristatymo terminai

Prie kiekvienos prekės nurodomas pristatymo laikas, dažniausiai tai trunka 1-2 d.d., gavę užsakymą informuojame atskirai kiek laiko gali užtrukti padangų pristatymas.

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina - 3.99 € už visą siuntą (nesvarbu kiek padangų užsakysite, visos siuntos kaina tik 3.99 €). Mokestis už krovininių padangų pristatymą suderinamas atskirai. Nemokamai užsakytas padangas galite atsiimti Vilniuje, Miglos g. 5a, iš anksto suderintu laiku. Mokestis už krovininių padangų pristatymą suderinamas atskirai. Pristatymas į Kuršių Neriją - 45€.