Prekių pristatymas - Venipak

Prekes pristatome su Venipak kurjeriu visoje Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje. Prieš pristatant kurjeris pasiskambins ir suderins Jums patogų pristatymo laiką. Pristatymo kaina - 3.99 € už siuntą užsakius prekių kurių vertė iki 300 eur., nuo 300 € pristatymas NEMOKAMAS. Mokestis už krovininių padangų pristatymą suderinamas atskirai.

Atsiėmimas patiems - Vilniuje

Užsakytas padangas galite atsiimti patys, nemokamai, tik iš anksto suderintu laiku, adresu (Vilniuje ŽVĖRYNE) - Miglos g. 5a Vilnius LT-08101, telefonas +370 611 87779.

Internete parduodamų padangų nesandėliuojame. Gavę Jūsų užsakytas padangas informuosime Jus ir galėsime suderinti Jums patogų padangų atsiėmimo laiką.

Pristatymo terminai

Prie kiekvienos prekės norodytas planuojamas pristatymo laikas.

Pristatymo kaina

Pristatymo kaina - 3.99 € už siuntą užsakius prekių kurių vertė iki 300 eur., nuo 300 € pristatymas NEMOKAMAS. Mokestis už krovininių padangų pristatymą suderinamas atskirai. Mokestis už krovininių padangų pristatymą suderinamas atskirai. Nemokamai užsakytas padangas galite atsiimti Vilniuje, Miglos g. 5a (Žvėrynas), iš anksto suderintu laiku. Mokestis už krovininių padangų pristatymą suderinamas atskirai. Pristatymas į Kuršių Neriją - 45€.