Garantija padangoms

  • Visoms Naujos-padangos.lt parduodamoms naujoms padangoms suteikiama ne mažesnė nei 2 metų kokybės garantija, restauruotoms padangoms - 6 mėnesių garantija.
  • Garantija suteikiama nuo gamyklinių defektų (gamyklinio broko). Gamintojo atstovui, pačiam gamintojui ar, esant būtinybei, nešališkai komisijai nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai arba chemiškai, buvo eksploatuota su netinkamo pločio ar nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei, ar esant kitoms priežastims, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai įtakojo vartotojas - pretenzijos nepriimamos.
  • Padangų ridai garantija nesuteikiama.
  • Garantija galioja nuo ratlankio nenumontuotai padangai.
  • Garantija įsigalioja nuo padangų pardavimo datos.

Primename, kad padangas reikia reguliariai balansuoti, tikrinti oro slėgį jose.

Garantija suteikiama gamykliniams defektams. Gamintojo atstovui, ekspertui ar, esant būtinybei, komisijai nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai, buvo eksploatuota su netinkamo pločio ar nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei, pretenzijos netenkinamos. Informuojame, kad padangas reikia reguliariai balansuoti ir tikrinti oro slėgį jose, nes dėl netinkamo balanso, oro slėgio, ar esant netvarkingai transporto priemonės važiuoklei, padangos gali netolygiai dėvėtis, atsirasti triukšmas, vibracija.