Kormoran Padangos

Kormoran – prekinis ženklas, kuris yra dažnai matomas padangų prekiaujančių įmonių virtinose ir svetainėse, tačiau apie kurį vis dar žinoma ne taip ir daug. Tačiau nepaisant to, kad šis vardas nėra garsiausias ir žinomiausias vardas automobilininkų tarpe, tačiau tik nedaugelis jų žino, kad šias padangas gamina vienas iš populiariausių pasaulio gamintojų– Michelin. Pats prekinis ženklas atsirado 1994 metais. Pirmasis padangų Kormoran gamintojas buvo Lenkijos įmonė Stomil-Olsztyn, iš Olštyno miesto, kur ir buvo įsikūrusi pirmoji Kormoran gamykla.  Nuo 1997 metų įmonė pasirašė sutartį su Michelin, kuris 2007 metais tapo pagrindiniu naujai įkurtos kompanijos akcininku. Taigi iš esmės Kormoran padangos – tai ekonominės klasės Michelin produkcija, šiuo metu gaminama gamyklose, esančiose Lenkijoje, Serbijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje.


Šiuo metu Kormoran gamina padangas lengviesiems automobiliams, visureigiams ir keleiviniams mikroautobusams (ir sunkvežimių ir autobusų). Sunkvežimių padangos Kormoran yra labai populiariosdėl labai gero kainos ir kokybės santykio. Aukšta kokybė, patikimumas ir ilgas tarnavimo laikas yra tai –  už ką vertinamos Kormoran padangos. Gamintojas stengiasi, kad šis prekinis ženklas atitiktų visus pasaulinius kokybės bei saugumo standartus. Ir visos šios pastangos nenueina veltui, nes atsiliepimai apie kiekvieną naują padangų modelį būna patys geriausi, tiek iš galutinių vartotojų, tiek iš specialistų. Automatizuota gamyba ir visų tiekiamų medžiagų kontrolė, garantuoja, kad padangos Kormoran pasižymėtų aukšta kokybe.


Kormoran padangų gamybos procese naudojamos inovacijos ir technologijos, suteikia galimybę kurti gaminius, pasižyminčius ilgu tarnavimo laiku, gera keliamąją galia ir našumu. Kiekvienam metų laikui yra sukuriami specialūs gumos mišiniai, atitinkantys tiek oro sąlygas tiek vairuotojų poreikius. Daug dėmesio yra skiriama pasipriešinimo riedėjimui mažinimu, tokiu būdu užtikrinant mažesnes kuro sąnaudas ir automobilių ekonomiškumą.  Tvirtos, maksimaliai sustiprintos padangų konstrukcijos atlaiko didelius krūvius ir nesideformuoja per visą tarnavimo laikotarpį. Tiek žieminė, tiek ir vasarinė produkcija pasižymi atsparumu abrazyviniams poveikiams, kas teigiamai atsiliepia jų ilgaamžiškumui.


Šio gamintojo produkcijos asortimentą lengviesiems automobiliams sudaro vasariniai modeliai: Gamma, Runpro, Impulser, UHP, Road ir Road Performance bei žieminiai Snow, Snowpro ir Stud2. Pastarasis modelis yra dygliuotų padangų variantas. Tiems, kas ieško patikimų, saugių ir kokybiškų žieminių padangų šaltajam metų laikui, verta atkreipti dėmesį į Kormoran Snow, atsiliepimai apie kurias iš pirkėjų yra labai teigiami. Šios padangos pasižymi aštriomis protektoriaus blokų briaunomis, ir dideliu lamelių tankumu, kas suteikia geresnį sukibimą su sniegu ir ledu padengtomis kelio dangomis. Važiuojant šlapia kelio danga, vanduo yra itin greitai pašalinamas per 4 išilginius kanalus ir daugybę „V“ formos skersinių kanalų. Be to Kormoran Snow kaina tikrai maloniai nustebins. Vasarinės padangos Kormoran, atsiliepimai apie kurias iš žinomų specialistų dažniausiai būna ypatingai geri, yra vertinamos tiek už technines savybes, tiek ir už kainas.


Didesnių transporto priemonių vairuotojai Kormoran produkcijoje ras sau tinkamus vasarinius Road Performance, UHP, Vanpro bei SUV Summer modelius, o žiemą automobilio saugumą padės užtikrinti SUV STUD, SUV Snow ir Vanpro Winter. Padangos skirtos šiltajam metų laikui pasižymi greitu vandens pašalinimu, o didelis protektoriaus blokų skaičius, leidžiantis užtikrinti efektyvesnį stabdymą ir geresnį sukibimą, vairuojant ant purios dangos, patiks vairuotojams, kuriems tenka važiuoti bekelėmis arba neasfaltuotais kelias. Tai neabejotinai turėtų įvertinti visureigių savininkai, kurių transporto priemonių padangos dar ir turi sustiprintus šonus, padidinančius atsparumą smūgiams. Nauji technologiniai sprendimai, naudojami visuose vasarinių padangų modeliuose padeda pasiekti optimalias greičio ir papildomo saugumo charakteristikas.

1 - 51 iš 204 prekių
1 - 51 iš 204 prekių

Straipsniai

Gamintojai