Sava Padangos

Sava padangos


Sava – tai viena iš stambiausių padangų gamintojų centrinėje Europole. Įmonė, įsikūrusi Slovėnijoje, padangų ir kitų guminių produktų gamybą pradėjo dar 1920 metais. Šiuo metu joje dirba virš 1400 darbuotojų, o nuo 2006 metų ji priklauso kompanijai Goodyear Tyre and Rubber Company. Šiuo metu Sava padangos yra gaminamos įvairių rūšių transporto priemonėms, nuo lengvųjų automobilių irki sunkvežimių ir autobusų.


Sava padangų sėkmės priežastys


Padangos Sava pasižymi patikimumu ir gaminių kokybe. Pagrindiniai įmonės pajėgimai yra sutelkti Slovėnijoje esančioje gamykloje, tačiau kai kurie padangų modeliai yra taip pat gaminami ir kitose Goodyear kompanijai priklausančiose gamyklose: Lenkijoje (Dębica), Prancūzijoje (Goodyear ir Dunlop), Turkijoje (Goodyear) ir Vokietijoje (Fulda bei Dunlop).


Produkcija yra didžiąja dalimi orientuota į Europos vartotojus, dėl to gamyboje yra naudojamos naujausios technologijos ir pažangiausia įranga. Per metus, gamykla pagamina maždaug 8 milijonus padangų. Mūsų šalyje, vairuotojų atsiliepimai apie Sava gaminius yra labai geri. Padangos padeda užtikrinti ne tik saugų vairavimą, bet ir leidžia pajusti komfortą vairavimo metu, nepriklausomai nuo technikos tipo. Stipraus tarptautinio prekinio ženklo Goodyear užnugaris, užtikrina jog Sava produkcijos kokybė nekeltų abejonių


Sava prekinis ženklas yra tarp pirmaujančių pozicijų daugelyje šalių. Tai lemia pastovi gamybinės įrangos modernizacija ir naujausių technologijų pritaikymas kuriant ir gaminat padangas. Vairuotojai, įsigiję šiuo prekiniu ženklu pažymėtą produkcija gali būti tikri, jog savo automobilius aprūpino kokybę ir patikimumą garantuojančiomis padangomis. Kitos teigiamos savybės, dėl kurių šį prekinį ženklą renkasi pirkėjai yra:


-        Aukšti kokybės standartai, keliami gaminant visą padangų asortimentą


-        Kruopštus patikros procesas, į rinką išleidžiantis tik visus reikalavimus atitinkančius gaminius


-        Kaina, suteikianti galimybę kokybišką gaminį įsigyti net ir tiems, kas ieško būdų sutaupyti perkant padangas


Kompanija Sava didelį dėmesį telkia ne vien prekių kokybei, bet ir pačiam gamybos procesui bei jo atitikimui tvarumo ir aplinkosaugos reikalavimams. Šios pastangos jau ne kartą buvo įvertintos įvairiais sertifikatais tiek už aukštų kokybės standartų laikymąsi tiek ir dėmesį aplinkai.  


Sava padangų asortimentas


Sava padangos yra siūlomos transporto priemonėms visuose dydžių kategorijose tiek vasaros bei žiemos tiek ir universaliame segmente. Šaltajam metų lakui gamintojo asortimente lengviesiems automobiliams yra specializuoti modeliai, tarp kurių išskiriamos padangos Sava eskimo:


Sava eskimo ice – modeliai skirti apliudijusia ir apsnigta kelio danga. Net ir tokiomis važiavimo sąlygomis, padangos geba užtikrinti efektyvų sukibimą su keliu, greitėjimą ir valdymą tiek važiuojant apsnigtais tiek ir sausais keliais.


Sava eskimo hp2 – naujas žingsnis link didelio našumo padangų sukūrimo. Šios padangos parodė labai aukštus rezultatus važiuojant šlapia danga, stabdant ir valdant automobilį sausose keliose bei efektyviai greitėjant ant apsnigtos dangos.


Tarp vasaros sezonui skirtų padangų plačiausias asortimentas yra pristatytas Sava intensa padangų modeliuose:  


Sava intensa hp bei hp2 – padangos, skirtos efektyviam važiavimui sausuoju metu laiku bei šlapiais keliais. Kiti išskirtiniai šių modelių savybės: degalų taupymas ir aukštas patvarumas, važiuojant ramiu režimu.


Sava intensa uhp bei uhp2 – geriausias kainos ir kokybės santykis, leidžiantis mėgautis ypač dideliu našumu tiek sausuose tiek ir šlapiuose keliuose.


Universaliame padangų segmente, Sava siūlo modelius adapto ir All Weather. Šios padangos leidžia saugiai jaustis važiuojant šlapiais keliais, bei tada kai jie yra padengti sniego sluoksniu. Be to jos pasižymi aukštu patvarumu ir ganėtinai ekonomišku važiavimu, kurio metu taupomi transporto priemonės degalai.

1 - 51 iš 197 prekių
1 - 51 iš 197 prekių

Straipsniai

Gamintojai