Maxxis Padangos

Padangos Maxxis – tai iš Taivano kilusios kompanijos produkcija, kurios asortimente yra gaminiai skirti visų rūšių transporto priemonėms, įskaitant dviračius, lengvuosius automobilius ir sunkvežimius. Šiuo metu Maxxis prekinis ženklas yra pristatomas 180-yje pasaulio valstybių, o 30 000 darbuotojų, dirbančių įmonės padaliniuose ir gamyklose Azijoje, Europoje bei Šiaurės Amerikoje daro ją viena iš stambiausių ir labiausiai gerbiamų padangų gamintojų pasaulyje.


Apie Maxxis


Nuo pat savo atsiradimo 1967 metais, kompanija Maxxis buvo orientuota į sukūrimą padangų, kurių kokybe ir važiavimo savybėmis pasitikėtų visų transporto priemonių vairuotojai. Pasitikėjimas Maxxis prekiniu ženklu apima ne tik kasdienius vartotojus, bet ir profesionalius vairuotojus, kuriems Maxxis padangos padeda laimėti tarptautines varžybas, Olimpinius medalius ir kt.


Pirma kompanijos Maxxis produkcija buvo dviračių padangos, tačiau su laiku asortimentas išsiplėtė iki produkcijos skirtos ir kitoms transporto priemonėms: lengviems automobiliams, visureigiams, motociklams, minivenams, priekaboms ir t.t. Dabar produkcija yra platinama visame pasaulyje, o tai tapo įmanoma įkūrus gamyklas Taivane, Kinijoje, Tailande, Vietname ir Indijoje.


Šiuolaikinių technologijų pagalba, Maxxis inžinieriai iš mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros centrų Azijoje, Europoje bei Šiaurės Amerikoje užtikrina, jog kompanijos produkcija atitinka aukščiausius pažangumo kriterijus. Didžiausias Kinijoje įsikūręs padangų testavimo centras ir surenkami atsiliepimai iš remiamų aukščiausios klasės vairuotojų, padeda atlikti produkcijos bandymus pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis, kurios leidžia atskleisti visas naujos padangos galimybes ir ribas.


Kodėl verta rinktis Maxxis


Iki patekimo į parduotuvių lentynas ir prekybos atstovų svetaines, Maxxis padangos praeina sudėtinga ir kruopštų gamybos procesą. Jis prasideda nuo žaliavų, tokių kaip guma, plienas, tekstilė bei įvairios cheminės medžiagos atrinkimo ir pristatymo į gamyklas. Jose iš žaliavų yra paruošiami būsimų padangų elementai: tekstilės ir plieno lynai, konstrukcijos sustiprinimui bei gumos mišiniai. Iš paruoštų komponentų formuojama padanga - sluoksnis po sluoksnio, sukuriamas karkasas, kuris vėliau yra vulkanizuojamas, gerinant visas gumos savybes. Vėliau pagamintos padangos yra apžiūrimo ir kruopščiai tikrinamos rentgeno kamerose. Taip pat yra atliekami patvarumo ir balanso bandymai ir tik po jų padanga yra žymima kaip tinkama naudoti.


Maxxis gamyboje naudojamų technologijų pagalba, buvo sukurtos padangos su sustiprinta protektoriaus dalimi, kuri yra atsparesnė pradūrimui ir įpjovimui. Storesnis gumos mišinio sluoksnis prie griovelio pagrindo sumažina aštrių objektų padarytą žalą padangai. Taip pat didelis dėmesys yra skiriamas padangų šonams. Poliesteris, einantis po gumos sluoksniu yra prailgintas, o ir pačios gumos sluoksnis yra pastorinamas, taip kone dvigubai sustiprinant gaminio atsparumą susidūrimams su šoninėmis kliūtimis.


Tarp kitų Maxxis padangose naudojamų technologinių sprendimų galima įvardinti šiuos:


- Vientiso nailono sluoksnio naudojimas. Tai leidžia sustiprinti protektorių ir pagerina padangos vientisumą.


- Metalo-tekstilės diržas su minimaliu siūlių kiekių. Sumažina siūlų irimo galimybę, sustiprina padangą ir prailgina jos tarnavimo laiką, gerina protektoriaus zonos paviršiaus vientisumą.  


- Vientisos spiralinės vielos naudojimas padangos briaunos lanke. Apsaugo padangos briaunos lanką oro pūtimo metu. Sustiprina konstrukcija ir prailgina gaminio tarnavimo laiką.


Maxxis privalumai


Kasmet tūkstančiai vairuotojų visame pasaulyje renkasi Maxxis padangas tam, kad saugiai ir kokybiškai pasiektų savo kelionės tikslą. Jas taip pat drąsiai renkasi profesionalai, rungtyniaujantys raliuose, drifto varžybose ir kitose lenktynėse. Unikali konstrukcija, užtikrinanti patvarumą ir stabilumą važiuojant už patrauklią kainą – štai ką gauną šių padangų pirkėjai. Maxxis gaminiai kainuoja mažiau nei pasaulinio lygio prekiniais ženklais pažymėta produkcija, tačiau sėkmingai konkuruoja su jais pagal eksploatacines savybes bei techninius parametrus. O vairuotojų, kurių transporto priemones jau seniai puošia Maxxis padangos, atsiliepimai būna tik patys geriausi.

1 - 51 iš 930 prekių
1 - 51 iš 930 prekių

Straipsniai

Gamintojai