Haida Padangos

Haida padangos


Naujų padangų pasiūla per keletą pastarųjų metų išaugo kelis kartus ir tai yra susiję ne vien dėl vis platėjančio žinomų prekinių ženklų asortimento, tačiau ir dėl vis atsirandančių naujų gamintojų, kurių produkcija ne visiems vairuotojams dar yra gerai pažįstama. Nemažai tokių kompanijų žengia į Europos rinką iš Azijos, kur padangų gamybos pramonė vystosi dideliais tempais. Ir jei dar prieš porą dešimtmečių, Kinijoje gaminamos padangos daugeliui vairuotojų keldavo atmetimo reakciją, tai šiais laikais šios šalies gamintojai ne tik kad pasivijo, bet ir kai kuriais atvejais aplenkė gamintojus iš Europos ar JAV. Žinoma konkuruoti su pasaulinio lygio žaidėjais jie gali dažniausiai biudžetinių ar ekonominių padangų segmente. Haida padangos – tai vieni iš tų, gaminių, su kuriai toli gražu ne visi Lietuvos vairuotojai dar yra susipažinę.


Apie gamintoją


Padangos Haida yra gaminamos Kinijoje, įmonėje Sichuan Haida Rubber Group Co., Ltd (Haida Group), kuri yra jau ganėtinai gerai pasaulyje žinomas padangų gamintojas iš šio regiono. Įmonė yra įsikūrusi Jianyang mieste ir be prekinio ženklo Haida, gamina dar kelis, tokius kaip (Kailiwei, Collaborator, Panda ir kt.) Kompanija pasižymėjo tuo, jog į rinką įžengė pasiūlydama labai didelį padangų asortimentą. Jau 2011 metais Haida Group pasiekė įspūdingas gamybos apimtis, kurios tuo metu viršijo 8 milijonus vienetų per metus. Tačiau 2020 metais šie skaičiai buvo viršijami beveik keturis kartus ir pasiekė 33 milijonus vienetų. Šiuo metu Haida padangos yra eksportuojamos į 89 pasaulio šalis ir regionus Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Australijoje ir Pietryčių Azijoje. Vairuotojų atsiliepimai apie produkciją yra labai geri ir tai nėra be pagrindo:


-        Technologijų centras, priklausantis kompanijai suteikia techninę paramą vystant produktus, dizainą bei gamybos procesus.


-        160 technologijų specialistų atlieka darbą, kurio pasekmėje produkcija laimi įvairius apdovanojimus, tiek vietinėje rinkoje tiek ir užsienyje.


-        Įmonės valdymo ir gamybos procesai atitinka tarptautinius sertifikatus ISO, o gaminiai turi visą ženklinimą, privalomą turėti įvairiose pasaulio šalyse.


Produkcija


Kaip jau buvo minėta, Haida siūlo savo klientams ganėtinai platų produktų asortimentą, kuris apima padangas lengviesiems automobiliams, visureigiams bei komerciniam transportui. Produkcija yra skirstoma į skirtingas kategorijas, remiantis:


-        sezoniškumu: vasarinės žieminės bei universalios;


-        Važiavimo atstumu: ilgiems, vidutiniams, trumpiems bei kelionėms bekele.


Haida padangos tapo ne tik geriausiu kainos ir kokybės santykio pavyzdžių, bet ir vertinama vėl atsparumo sudėtingoms oro sąlygoms, apsunkinančioms vairavimą.


Žiemos sezonui skirtos padangos yra kuriamos taip, kad užtikrintų maksimalų sukibimą su slidžia kelio danga. Išskirtinės šios produkcijos savybės yra:


-        Didelis lamelių skaičius;


-        Išilginių kanalų nebuvimas;


-        Optimizuota padangos peties zona;


-        Rombo formos blokai, gerinantys sukibimą bei stabdymą;


-        Sustiprintos šoninės sienelės.


Vienu populiariausių modeliu, žiemos keliams yra padangos Haida Hd617.


Savo ruožtu Haida HD927 – yra visiškai mūsų šalies vasaroms tinkamas sprendimas. Tai asimetriško rašto gaminių serija, pasižyminti itin geru sukibimu su kelio danga ir trumpu stabdymo keliu. Iš kitų modelių šias padangas išskiria:


-        Padangos išorėje esantis sustiprintas protektoriaus elementas, padedantis padangai sekti kelio dangą ir sumažina deformavimąsi greitai įveikinėjant posūkius.


-        Platūs grioveliai užtikrina efektyvų vandens pašalinimą. Protektoriaus rašto elementų išsidėstymas sustiprina padangą ir pagerina stabdymo savybes.


-        Technologijos, naudojamos kuriant lenktynėms skirtas padangas, užtikrina išskirtinį sukibimą su šlapia kelio danga.

1 - 12 iš 12 prekių
1 - 12 iš 12 prekių

Straipsniai

Gamintojai