Bridgestone Padangos

Apie „Bridgestone“ įmonę


Padangos yra pagrindinis transporto priemonės judėjimo komponentas. Jų kokybė lemia eismo saugumą bei patogumą. Patyrę vairuotojai žino, kad taupyti padangų sąskaita tikrai neapsimoka.


Besirūpinantys savo transporto priemone renkasi patikimiausias ir stabiliausias padangas, sukurtas pagal naujausias technologijas. Mat pirmaujantys padangų gamintojai ypatingą dėmesį skiria nuodugniai rinkos analizei, daugiapakopiams tyrimams, pagamintų padangų modelių bandymams ir tobulinimui.


Iš tiesų padangų įvairovė gali šokiruoti net ir patyrusį vairuotoją. Visgi, jeigu renkatės„Bridgestone“  prekės ženklo produktus, galite būti ramūs, kad pasirinkimas lūkesčius pateisins.


„Bridgestone“ – laiko patikrintą produkciją gaminanti įmonė


Didžiausia pasaulyje padangų įmonė „Bridgestone“ buvo įkurta 1931 metais Japonijoje. 80% „Bridgestone“ verslo sudaro lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autobusų, komercinių transporto priemonių, lėktuvų, motorinių transporto priemonių, statybų, kasybos ir žemės ūkio įrangos padangų gamyba ir pardavimas.


„Bridgestone“ padangos  – ne tik patvarios, bet ir ekologiškos


Šiuo metu specializuota „Bridgestone“ programinė įranga leidžia padangas kurti pažangiau nei anksčiau. Ilgaamžiškų padangų gamybą lengvina atliekami ilgamečiai modeliavimai bei bandymai analizuojant, kaip jos veikia įvairiuose eismo situacijose.


Tuo pačiu metu „Bridgestone“ atlikdami tyrinėjimus įgijo įžvalgų apie padangų molekulinį lygį, o tai leido optimizuoti anglies, silicio dioksido ir gumos maišymąsi ir reakciją. Ši metodika ne tik leidžia kurti ekologiškesnes padangas (tokias kaip „Bridgestone“ padangos keleivinėms ir komercinėms transporto priemonėms, kurios sumažina degalų sąnaudas, nepakenkiant padangų eksploatacinėms savybėms), bet ir prailgina padangų tarnavimo laiką.


Patobulintos technologijos ir sudėtinių dalių optimizavimas leidžia „Bridgestone“ sukurti įvairių specifikacijų padangas, atitinkančias TKPH poreikius.


Bendrovė taip pat toliau investuoja didelius išteklius į OTR padangų tyrimus ir plėtrą, siekdama pagerinti gaminio kokybę, dizainą ir našumą. Pavyzdžiui, „Bridgestone“ gamyklose naudojamos pažangios technologijos, tokios kaip rentgeno spinduliai ir viršgarsiniai tikrinimo prietaisai, siekiant nuolat užtikrinti aukštą padangų kokybę.


Įmonė, siekianti gaminti ekologišką produkciją


Prisiėmusi atsakomybę už planetos ekologiškumą, įmonė įvairiose pasaulio šalyse


  •       finansuoja įvairias aplinkosauginio švietimo programas ir skatina aplinkos mokslinius tyrimus,

  •       nuolat atnaujina technologijas, kad sumažintų gaminiams ir procesams reikalingų gamtos išteklių ir taip siekia mažinti susidarančių atliekų kiekį,

  •       siekia sumažinti išmetamų teršalų kiekį tiek gamyboje, tiek eksploatuojant produkciją.

„Bridgestone Group“ aplinkos apsaugos misija yra padėti užtikrinti sveiką aplinką dabartinėms ir ateities kartoms. Jo šūkis: „Mes tikime, kad mes esame kartu – esame viena komanda, viena planeta – ir kad visos įmonės vaidina svarbų vaidmenį ir yra už tai atsakingos.“


Diena iš dienos „Bridgestone“ kuria ir tobulina gamybos sistemą, galinčią greitai ir nuosekliai reaguoti į besikeičiančias rinkos tendencijas ir per trumpą laiką klientams pateikti pasaulinės klasės produktus.  Šios įmonės „Bridgestone“  padangos – geros kokybės garantija.


Padangos „Bridgestone“ – įvairių tipų transporto priemonėms


„Bridgestone Blizzak WS80“ yra žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sedanams ir mikroautobusams. Šis modelis pasižymi populiarus tuo, kad


  •       protektoriaus raštas išsiskiria griovelių gyliu, kurie kokybiškai išvalo iš padangos sniegą bei nešvarumus;

  •       gerai apgalvota kontaktinės zonos geometrija suteikia gerą sukibimą ir skysčių pertekliaus pašalinimą;

  •       „Multicell“ vandens profilio junginys su specialiomis mikroporomis akimirksniu sugeria drėgmę nuo ledo paviršiaus ir tai garantuoja stabilų važiavimą;

  •       padanga turi specialius mikrokomponentus, kurie veikia kaip aštrūs kraštai arba mikroskopiniai smaigaliai ir tai gerina sukibimą.

 „Bridgestone Blizzak WS80“ pradėtos gaminti 2014 metais yra pažangiausias „Bridgestone“ žiemos pasiūlymas iki šiol. Šis modelis atitinka griežčiausius žieminių padangų reikalavimus. Šiandien jos gaminamos naudojant pažangiausias technologijas ir atsiliepimai apie jas patys geriausi.


„Bridgestone“ padangas galite užsisakyti ir internetu. Pasirūpinsime, kad prekės greitai būtų pristatytos jūsų nurodytu adresu.

1 - 51 iš 4495 prekių
1 - 51 iš 4495 prekių

Straipsniai

Gamintojai