Michelin PadangosMichelin padangos


Neabejotinai kiekvienam automobilio savininkui ir žmogui, bent kiek besidominčiam automobiliais, yra pažįstamas Michelin kompanijos ženklas – iš padangų sudarytas žmogeliukas Bibendumas. Jau daugiau kaip 120 metų jis yra aukštos kokybės ir inovatyvių sprendimų padangų gamyboje simbolis, leidžiantis automobilistams visame pasaulyje iš karto atpažinti atstovaujamą prekinį ženklą. Praktiškai nuo pat kompanijos atsiradimo 1889 metais Prancūzijoje, Michelin yra tarp padangų gamybos lyderių, kasmet paleidžiantis į rinką virš 200 milijonų padangų. Ir nors tai nėra vienintelė kompanijos veikla, tačiau padangos Michelin grupei išlieka svarbiausia verslo kryptimi. Įmonė gamina padangas motoroleriams, paspirtukams, dviračiams, lengviesiems bei sunkiesiems automobiliams, viešajam, komerciniam transportui, statybinei technikai ir netgi lėktuvams bei kosminiams erdvėlaiviams. Taigi Michelin padangos yra sutinkamos praktiškai bet kurioje transporto priemonėje, kurią vairuojate ar planuojate vairuoti ateityje.  


Nors mažai kas apie tai susimąsto, tačiau padangos yra labai sudėtingi gaminiai, susidedantys iš daugiau kaip 200 komponentų. Tai vienintelė transporto priemonės dalis, kuri liečiasi su kelio danga, todėl jos vaidmuo užtikrinant saugumą, kuro sąnaudų taupymą ir malonumą vairuojant yra milžiniškas. Eksploatuojamos padangos patiria didžiules apkrovas. Jos turi išlaikyti svorį, kuris gali 300 kartų viršyti jų nuosavą, bei temperatūras, kurios gali svyruoti tarp -50 °C iki +80 °C. Per daugiau kaip 130 metų istoriją, Michelin augimas buvo susijęs su nuolatinių technologinių inovacijų diegimu, kurioms kompanija išleidžia po 700 milijonų eurų kasmet.


Michelin produkcija lengviesiems automobiliams apima visas įmanomas sritis ir gali būti parenkama atsižvelgiant į bet kurį kriterijų. Pavyzdžiui, automobilio modelis, padangų dydis, arba tiesiog produktų gama. Michelin žieminės padangos yra kuriamos ne vien atsižvelgiant į šaltojo sezono ypatumus. Daug dėmesio skiriama ir įvairioms klimato zonoms ir vairavimo sąlygoms, kuriomis jos pasižymi. Su šiomis padangomis vairuotojai gali jaustis saugiau ir užtikrinčiau važiuojant tiek padengtais sniegu, tiek ir apledijusiais keliais. Išskirtinis raštas, užtikrinantis ypatingai gerą sukibimą su danga, pagerina stabdymo kokybę ir sumažina akvaplanavimo riziką, bei prailginant padangų tarnavimo laiką. Pagrindinė žiemai skirtų padangų gama yra pristatoma X-Ice® bei Alpin® produkcija. Pastaroji yra viena labiausiai pamėgta daugelio Europos vairuotojų ir tam yra pagrindas. Michelin Alpin 5 kaina tiks daugeliui vairuotojų, kuriems yra svarbūs tokie parametrai kaip patikimumas, saugumas ir kokybė. Padangos pasižymi pagerintomis vairavimo charakteristikomis ant sniego dangos ir nuostabiais rezultatais šlapiame kelyje. Taip yra dėka funkcionalių elastomerų, kuriais Michelin papildė padangų mišinį. Jų paskirtis yra pagerinti gumos mišinio vientisumą net ir didinant silikos proporcijas, kuri pagerina sukibimą šaltais šlapiais keliais. Taip Michelin kompanijai pavyko pagerinti saugumą žiemos sąlygomis, išlaikant aukštą energijos efektyvumo lygį. Michelin Alpin 6 kaina ir techninės savybės yra labai panašios, lyginant su Alpin 5 padangomis. Šios padangos turi nuo susidėvėjimo kintantį protektoriaus raštą, tokiu būdu, net ir nenaujos padangos palaiko optimalų saugumo ir automobilio kontrolės lygį tiek apsnigtame, tiek ir šlapiame kelyje. Vasarinės padangos Michelin užtikriną kokybišką ir saugų vairavimą sausame ir šlapiame kelyje šiltuoju metų laiku. Tačiau jų nerekomenduojama naudoti žiemą, kai dangos temperatūra krenta žemiau nei +7 °C, tokiomis sąlygomis gerokai sumažėja eksploatacinės vasarinių padangų savybės. Vasarinių padangų  asortimente galite rinktis ir šiuos modelius: Primacy, Latitude bei Pilot. Tiems, kas visgi renkasi universalias padangas, Michelin siūlo Crossclimate modelius. Tai yra universalios padangos, kurios leidžia ganėtinai saugiai vairuoti tiek vasarą, tiek ir netikėtai pasnigus. Michelin Crossclimate kaina nedaug skiriasi nuo vasarinių modelių, tačiau jas galėsite naudoti net ir pasibaigus šiltajam metų laikui.1 - 51 iš 6802 prekių
1 - 51 iš 6802 prekių

Straipsniai

Gamintojai