Hankook Padangos

Padangos Hankook – tai jau gerai Lietuvos vairuotojams ir automobilių savininkams žinomas ir atpažįstamas prekinis ženklas. Įmonė, gaminanti jas, buvo įkurta prieš kiek daugiau kaip 80 metų, Korėjoje. Per šį laiką, iš nedidelės kompanijos, gaminančios buitinius gumos produktus, ji pavirto į tarptautinę korporaciją, siūlančią padangas plačiam transporto priemonių spektrui - nuo motociklų iki lėktuvų. Beje, Hankook buvo pirmoji padangų kompanija iš Azijos, kuri pradėjo tiekti savo produkciją į Ford gamyklas.


Šiais laikais Hankook padangos – tai aukštos kokybės gaminys, kuriam yra taikomi aukščiausi standartai. Korporacijai priklauso aštuoni gamybos centrai Korėjoje, Kinijoje, JAV, Vengrijoje ir Indonezijoje. Kartu su penkiomis regioninėmis būstinėmis ir penkiais MTEP centrais bei 30 atstovybių, kuriuose dirba per 20 000 darbuotoju, Hankook yra neabejotinai viena iš įtakingiausių ir stambiausių savo srities įmonių, per metus pagaminanti daugiau kaip 100 milijonų padangų. Kiekviena kurių pereina griežtą kokybės kontrolę, atitinkančią pasaulinius standartus. Naujausių technologijų ir inovacijų pritaikymas gamyboje leidžia Hankook pastoviai tobulinti savo gaminamų padangų technines ir eksploatacines savybes. Dėl šios priežasties, šio prekinio ženklo produkcija yra tiekiama daugeliui automobilių gamintojų. Mūsų šalies vairuotojų, kurių transporto priemonėse yra sumontuotos Hankook padangos, atsiliepimai būna tik patys geriausi.


Vasarinės padangos Hankook


Prekinio ženklo automobilinės padangos yra vertinamos dėl savo nepriekaištingų važiavimo savybių, atsparumo, aukšto našumo ir ilgaamžiškumo. Tokios savybės yra užtikrinamos dėka kiekvienai naujai padangai sukurto protektoriaus rašto, tvirtų vidinių konstrukcijų elementų ir gumos mišinio, pritaikyto skirtingoms oro sąlygoms. Vasarinės Hankook padangos pasižymi padidintu tvirtumu, atsparumu dilimui ir temperatūrų pokyčiams. Jos užtikrina maksimalų sukibimo lygį tiek su įkaitusią kelio danga tiek ir esant krituliams. Kompanijos inžinieriai išradinėja naujas technologijas stengiantis sumažinti padangos pasipriešinimą riedėjimui. Šios savybės dėka pavyksta pastoviai gerinti kuro ekonomiją, bei sumažinti išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Atsparumas dilimui ir mechaniniams poveikiams, vasarinės padangos protektorius tarnauja gerokai ilgiau. Prie teigiamų savybių taip pat reikėtų priskirti pasipriešinimą akvaplanavimui bei tylų ir komfortišką važiavimą tiek lygiais keliais, tiek ir bekele. Dalis vasarinių padangų yra patobulintos technologija Runflat, leidžiančia tęsti kelionę greičiu iki 80 km/val. net ir pradūrus padangą. Tačiau tokiais atvejais labai rekomenduojama, kad automobilyje būtų įdiegta padangų slėgio matavimo sistema TPMS.


Tarp populiariausių šiltajam metų laikui skirtų modelių yra Ventus Prime, Kinergy Eco ir Ventus S1 evo.


Žieminės padangos Hanklook


Hankook žieminės padangos garantuoja itin aukšta pravažumą apsnigusiais keliais ir automobilio stabilumą esant plikledžiui. Protektoriaus rašto ypatumo dėka, padangos savaime išsivalo nuo sniego, užtikrindamos kokybišką sukibimą su kelio danga, patikimą ir greitą stabdymą. Tinkamai apskaičiuotas ir išpildytas protektoriaus raštas leidžia greitai pašalinti iš padangos ganėtinai didelį vandens kiekį, taip apsaugant važiuojančius nuo akvaplanavimo, o kitų automobilių vairuotojus nuo netikėto smarkaus aptaškymo. Siekiant užtikrinti aukštesnį našumą ir atsparumą deformacijoms, kylančioms dėl didelių apkrovų, vidinės padangų konstrukcijos yra sustiprinamos itin tvirtomis medžiagomis. Šonai yra sutvirtinami specialių aramido (kevlaro) pluoštu, taip sukuriant didesnį konstrukcijos tvirtumą ir prailginant saugios eksploatacijos laiką. Žieminės padangos Hankook yra gaminamos iš specialių gumos mišinių, leidžiančių užtikrinti kokybišką sukibimą nekietėjanti net ir prie temperatūrų žemesnių nei 7 °C. Gamintojo asortimente yra tiek dygliuotos tiek ir nedygliuotos padangos skirtos šaltajam metų laikui. Pastarosios užtikrina aukšta sukibimą su apsnigusia ir apledėjusia kelio danga be metalinių dyglių pagalbos. Itin dideliu populiarumu ir patikimumu pasižymi Winter I*cept modelių padangos.

1 - 51 iš 4538 prekių
1 - 51 iš 4538 prekių

Straipsniai

Gamintojai