235/55R18 PCR sets J12 4 pcs New Qashqai ICE & e-PWR 18' alu Yokohama G075

Pristatymas per 1-2 d.d.

ziemines padangos sniegui

235/55R18 PCR sets J12 4 pcs New Qashqai ICE & e-PWR 18' alu Yokohama G075

Pagaminimo metai: 2023
Yokohama G075 2023

1 926,80 €/vnt

Likutis nedidelis Likutis: 3

Charakteristikos

Plotis235
Aukštis55
Skersmuo18
Apkrovos indeksas4 pcs
Automobilio tipasLengvųjų automobilių
SezoniškumasŽieminės
ModelisJ12
Likutis3
GamintojasPCR sets
Pagaminimo metai2023
FrictionRegion2
SnowGripTaip
Svoris100
Papildoma informacijaYokohama G075

Klausimai?

Klauskite apie šią prekę

Apie prekę

Ar 235/55R18 PCR sets J12 4 pcs New Qashqai ICE & e-PWR 18' alu Yokohama G075 padangos tinkamos važiuoti žiemą?

235/55R18 PCR sets J12 4 pcs New Qashqai ICE & e-PWR 18' alu Yokohama G075 padangos yra sukurtos žiemos sezonui ir geriausias savybes parodo, kai lauke temperatūra būna 7 laipsniai pagal Celsijų ir žemesnė. Žieminė padanga aukštesnėje nei 7 laipsnių temperatūroje netenka savo eksploatacinių savybių. Jei kurį laiką oro temperatūra būna aukštesnė nei 7 laipsniai, tuomet būtina keisti padangas į vasarines arba universalias.

Šios žieminės padangos pagamintos iš specialios gumos mišinio su protektoriumi pritaikytu vairuoti žiemą. Speciali guma ir protektorius padeda lengviau suvaldyti automobilį esant apledėjusiam keliui ar apsnigtai kelio dangai.

Kaip žinoti ar 235/55R18 PCR sets J12 4 pcs New Qashqai ICE & e-PWR 18' alu Yokohama G075 padangos tinkamos mano automobiliui?

Įsitikinkite, kad išsirinkote tinkamo dydžio padangas. Padangų dydį rasite savo automobilyje ant degalų bako dangtelio arba ant vairuotojo durelių. Jei esate tikri, kad Jūsų automobilis šiuo metu yra su tinkamomis padangomis, tuomet pažiūrėkite ant turimų padangų šoninės sienelės. Padangos plotis, aukštis ir skersmuo – svarbiausi duomenys įsigyjant bet kokias padangas.

Kitas žingsnis renkantis žiemines padangas, žinoti savo vairavimo įpročius.

Dygliuotos padangos – tinkamiausios padangos gyvenantiems užmiestyje arba ten, kur keliai nevalomi, apledėję. Trumpas stabdymo kelias ir geriausios valdymo savybės ant ledo, tačiau triukšmingos. Ilgesnis stabdymo kelias ir prastesnės valdymo savybės ant asfalto.

Minkštos sudėties padangos – dygliuotų padangų alternatyva tiems, kurie važinėja retai valomais keliais (užmiestyje), bet nori turėti gerą sukibimą ant ledo ir sniego. Pasižymi geru sukibimu ant ledo, suvažinėto sniego. Gerai sukimba su paviršiumi žemoje temperatūroje. Tylesnės nei dygliuotos ir švelniau absorbuoja kelio paviršiaus nelygumus (didesnis komfortas vairuojant). Tačiau prasčiau sukimba su šlapia kelio danga ir esant pliusinei temperatūrai. Greitai dėvisi ir važiuojant didesniu greičiu (ar agresyviau) mažiau stabilios.

Kietos (standartinės) sudėties padangos – puikiai sukimba su šlapia kelio danga ar šlapiu sniegu padengtu keliu. Šio tipo padangos pigesnės nei minkšto mišinio ar dygliuotos padangos. Automobilis lengviau valdomas ir stabilesnis esant dideliam greičiui. Lėtai dėvisi. Tinkamos važinėti nuvalytais miesto keliais, automagistralėmis, tačiau prasčiau sukimba su apledėjusia kelio danga ar supluktu sniegu padengta kelio danga.

Kaip įsigyti žiemines padangas?

Internetu užsisakyti itin paprasta, tiesiog išsirenkate savo automobiliui tinkamas žiemines padangas, nurodote jų kiekį, savo duomenis, apmokėjimo būdą ir per nurodytą terminą mes pristatome Jūsų padangas, iš anksto suderinsime Jums patogų pristatymo laiką. Mūsų internetinėje parduotuvėje nuolatos vyksta žieminių padangų išpardavimai ir akcijos, todėl rasite sau tinkamas padangas už gerą kainą. Nesvarbu kur Jūs gyvenate, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste, mes pristatysime 235/55R18 PCR sets J12 4 pcs New Qashqai ICE & e-PWR 18' alu Yokohama G075 padangas ten kur Jūs pageidausite.