295/35R20 GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER 105V XL Ratlankio apsauga

Pristatymas per 1-2 d.d.

ziemines padangos sniegui

295/35R20 GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER 105V XL Ratlankio apsauga

Ekonominės klasės žieminės padangos
Pagaminimo metai: 2023
RP 2023

199,80 €/vnt

Likutis pakankamas Likutis: 8+

Charakteristikos

Plotis295
Aukštis35
Skersmuo20
Apkrovos indeksas105
Greičio indeksasV
Automobilio tipasLengvųjų automobilių
SezoniškumasŽieminės
Kuro taupymo klasėD
Sukibimas su šlapia dangaA
Triukšmo lygis dB74
Garso balaiB
KlasėEkonominė
ModelisSUREGRIP PRO WINTER
XL - sustiprintosTaip
Likutis16
GamintojasGRIPMAX
Pagaminimo metai2023
Ratlankio apsaugaTaip
FrictionRegion2
SnowGripTaip
Svoris14.837
Papildoma informacijaRP

Klausimai?

Klauskite apie šią prekę

Apie prekę

Ar 295/35R20 GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER 105V XL Ratlankio apsauga padangos tinkamos važiuoti žiemą?

295/35R20 GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER 105V XL Ratlankio apsauga padangos yra sukurtos žiemos sezonui ir geriausias savybes parodo, kai lauke temperatūra būna 7 laipsniai pagal Celsijų ir žemesnė. Žieminė padanga aukštesnėje nei 7 laipsnių temperatūroje netenka savo eksploatacinių savybių. Jei kurį laiką oro temperatūra būna aukštesnė nei 7 laipsniai, tuomet būtina keisti padangas į vasarines arba universalias.

Šios žieminės padangos pagamintos iš specialios gumos mišinio su protektoriumi pritaikytu vairuoti žiemą. Speciali guma ir protektorius padeda lengviau suvaldyti automobilį esant apledėjusiam keliui ar apsnigtai kelio dangai.

Kaip žinoti ar 295/35R20 GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER 105V XL Ratlankio apsauga padangos tinkamos mano automobiliui?

Įsitikinkite, kad išsirinkote tinkamo dydžio padangas. Padangų dydį rasite savo automobilyje ant degalų bako dangtelio arba ant vairuotojo durelių. Jei esate tikri, kad Jūsų automobilis šiuo metu yra su tinkamomis padangomis, tuomet pažiūrėkite ant turimų padangų šoninės sienelės. Padangos plotis, aukštis ir skersmuo – svarbiausi duomenys įsigyjant bet kokias padangas.

Kitas žingsnis renkantis žiemines padangas, žinoti savo vairavimo įpročius.

Dygliuotos padangos – tinkamiausios padangos gyvenantiems užmiestyje arba ten, kur keliai nevalomi, apledėję. Trumpas stabdymo kelias ir geriausios valdymo savybės ant ledo, tačiau triukšmingos. Ilgesnis stabdymo kelias ir prastesnės valdymo savybės ant asfalto.

Minkštos sudėties padangos – dygliuotų padangų alternatyva tiems, kurie važinėja retai valomais keliais (užmiestyje), bet nori turėti gerą sukibimą ant ledo ir sniego. Pasižymi geru sukibimu ant ledo, suvažinėto sniego. Gerai sukimba su paviršiumi žemoje temperatūroje. Tylesnės nei dygliuotos ir švelniau absorbuoja kelio paviršiaus nelygumus (didesnis komfortas vairuojant). Tačiau prasčiau sukimba su šlapia kelio danga ir esant pliusinei temperatūrai. Greitai dėvisi ir važiuojant didesniu greičiu (ar agresyviau) mažiau stabilios.

Kietos (standartinės) sudėties padangos – puikiai sukimba su šlapia kelio danga ar šlapiu sniegu padengtu keliu. Šio tipo padangos pigesnės nei minkšto mišinio ar dygliuotos padangos. Automobilis lengviau valdomas ir stabilesnis esant dideliam greičiui. Lėtai dėvisi. Tinkamos važinėti nuvalytais miesto keliais, automagistralėmis, tačiau prasčiau sukimba su apledėjusia kelio danga ar supluktu sniegu padengta kelio danga.

Kaip įsigyti žiemines padangas?

Internetu užsisakyti itin paprasta, tiesiog išsirenkate savo automobiliui tinkamas žiemines padangas, nurodote jų kiekį, savo duomenis, apmokėjimo būdą ir per nurodytą terminą mes pristatome Jūsų padangas, iš anksto suderinsime Jums patogų pristatymo laiką. Mūsų internetinėje parduotuvėje nuolatos vyksta žieminių padangų išpardavimai ir akcijos, todėl rasite sau tinkamas padangas už gerą kainą. Nesvarbu kur Jūs gyvenate, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste, mes pristatysime 295/35R20 GRIPMAX SUREGRIP PRO WINTER 105V XL Ratlankio apsauga padangas ten kur Jūs pageidausite.