Straipsniai

Gamintojai

Dažniausiai padangas pristatome 2020-2019 metų gamybos. Visoms padangoms taikoma garantija. Konsultacijos ir pagalba +370 611 87779

Jūsų pasirinkimas

Rodoma 1 - 30 iš 209 prekių
Rodoma 1 - 30 iš 209 prekių

R16 225/55 ŽIEMINĖS PADANGOS

Žiemines padangas reikia keisti visiems lengviesiems automobiliams nuo lapkričio 1 dienos iki balandžio 10 dienos. Jos skirtos apsaugoti tiek Jus tiek Jūsų automobilį, visos žiemos metu eksploatuojamos padangos turi būti paženklintos M+S žymėjimu. Šios padangos yra gaminamos iš minkštesnės gumos, o protektorius turi papildomų griovelių, tam jog vairuoti būtų saugu ir prie itin žemų temperatūrų.

R16 žieminės padangos yra tinkamos būtent Jūsų automobiliui ir užtikrins saugų važiavimą tiek slidžiu, tiek šlapiu keliu. Nepamirškite, kad saugumo užtikrinimui žieminių padangų protektoriaus gylis turi būti nemažesnis nei 3mm, o padangų guma nepasenusi. Optimalus padangų amžius yra iki 5 metų nuo pagaminimo datos.

Pasirūpinkite savimi ir savo automobiliu žiemos sezono metu. Pirkite pas mus, čia rasite žiemines padangas geromis kainomis ir akcijas populiariausių gamintojų prekėms. Raskite pigiausias išparduodamas padangas mūsų internetinėje parduotuvėje!