295/60R22,5 Goodride MultiNavi S1 150/147K Priekinė Regionams

Pristatymas per 1-2 d.d.

295/60R22,5 Goodride MultiNavi S1 150/147K Priekinė Regionams

Ekonominės klasės
Pagaminimo metai: 2023
2023

290,83 €/vnt

Likutis nedidelis Likutis: 2

Charakteristikos

Plotis295
Aukštis60
Skersmuo22.5
Apkrovos indeksas150/147
Greičio indeksasK
Automobilio tipasSunkvežimių
Kuro taupymo klasėD
Sukibimas su šlapia dangaC
Triukšmo lygis dB74
Garso balaiB
KlasėEkonominė
ModelisMultiNavi S1
Likutis2
GamintojasGOODRIDE
Sunkvežimio ašisPriekinė
Padangos paskirtisRegionams
Pagaminimo metai2023
SnowGripTaip
Svoris49.4

Klausimai?

Klauskite apie šią prekę

Apie prekę

Moderniame gyvenime sunkvežimiai atlieka svarbų vaidmenį: jie perveža tūkstančius prekių ir medžiagų, tad be jų kasdienybė neįsivaizduojama. Tinkamos sunkvežimių padangos padeda taupyti kurą, užtikrina saugią kelionę tiek vairuotojui, tiek ir kroviniui. Tad jei turite nuosavą sunkvežimį, o galbūt vykdote krovinių pervežimo verslą – būtinai pasirūpinkite, kad padangos ant Jūsų autotechnikos būtų kokybiškos ir su rekomenduojamu protektoriaus gyliu. Be to – tinkama padanga sunkvežimiui gali sumažinti kuro sąnaudas ir taip prisidėti prie Jūsų išlaidų mažinimo.

Kaip žinoti ar 295/60R22,5 Goodride MultiNavi S1 150/147K Priekinė Regionams padangos tiks tam tikram sunkvežimiui?

Perkant padangas pas mus Jūs turite galimybę nemokamai pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Pirkimo metu atkreipkite dėmesį į matmenis, kurie nurodyti prie pavadinimo bei lentelėje po padanga. Jie turi atitikti jūsų sunkvežimio reikalavimus.

Kaip įsigyti padangas?

Visas mūsų padangas galite patogiai įsigyti internetu. Prie kainos matysite ir pristatymo laiką. Bendra padangų ir pristatymo kaina bus matoma krepšelyje. Čia taip pat galėsite suvesti savo juridinio asmens duomenis ir gauti PVM sąskaitą faktūrą.

Į ką atsižvelgti perkant sunkvežimių padangas?

Renkantis padangas svarbu įvertinti kokioje aplinkoje bus naudojamas sunkvežimis. Padangos gali būti skirstomos į keletą grupių:

  • Skirtos ilgiems tarptautiniams pervežimams
  • Trumpų nuotolių, “regioninės”
  • Bekelės transportui
  • Miesto transportui

Taip pat ant skirtingų sunkvežimio ašių montuojamos padangos yra skirtingos, nors pačios medžiagos iš kurių gaminamos padangos nesiskiria. Išskiriamos trys padangų rūšys: montuojamos ant priekinės ašies, jos turi užtikrinti sukibimą manevravimo bei stabdymo metu ir leisti valdyti sunkvežimį tiksliai. Varomosios ašies padangos yra veikiamos varomosios jėgos iš transmisijos, taip pat stabdžių sistemos jėgos. Priekabos padangos skirtos ne tik atlaikyti krovinio svorį pervežimo metu, bet taip pat užtikrinti gerą sukibimą su kelio danga bei stabdymą. Todėl renkantis padangas svarbu atsižvelgti ne tik į išmatavimus, bet ir į tai kuriai sunkvežimio ašiai bus skirtos padangos.