CONTINENTAL 265/70R19.5 SCANDINAVIA HT3 16PR 143/141K TL M+S 3PMSF /priekaba

Pristatymas/Atsiėmimas per 3-7 d.d.

ziemines padangos sniegui

CONTINENTAL 265/70R19.5 SCANDINAVIA HT3 16PR 143/141K TL M+S 3PMSF /priekaba

Premium klasės žieminės padangos
Pagaminimo metai: 2022-2024

476,07 €/vnt

Likutis pakankamas Likutis: 5

Charakteristikos

Plotis265
Aukštis70
Skersmuo19.5
Automobilio tipasSunkvežimių
SezoniškumasŽieminės
Kuro taupymo klasėD
Sukibimas su šlapia dangaC
Triukšmo lygis dB72
Garso balai1
KlasėPremium

Klausimai?

Klauskite apie šią prekę

Apie prekę

Ar CONTINENTAL 265/70R19.5 SCANDINAVIA HT3 16PR 143/141K TL M+S 3PMSF /priekaba padangos tinkamos važiuoti žiemą?

CONTINENTAL 265/70R19.5 SCANDINAVIA HT3 16PR 143/141K TL M+S 3PMSF /priekaba padangos yra sukurtos žiemos sezonui ir geriausias savybes parodo, kai lauke temperatūra būna 7 laipsniai pagal Celsijų ir žemesnė. Žieminė padanga aukštesnėje nei 7 laipsnių temperatūroje netenka savo eksploatacinių savybių. Jei kurį laiką oro temperatūra būna aukštesnė nei 7 laipsniai, tuomet būtina keisti padangas į vasarines arba universalias.

Šios žieminės padangos pagamintos iš specialios gumos mišinio su protektoriumi pritaikytu vairuoti žiemą. Speciali guma ir protektorius padeda lengviau suvaldyti automobilį esant apledėjusiam keliui ar apsnigtai kelio dangai.

Kaip žinoti ar CONTINENTAL 265/70R19.5 SCANDINAVIA HT3 16PR 143/141K TL M+S 3PMSF /priekaba padangos tinkamos mano automobiliui?

Įsitikinkite, kad išsirinkote tinkamo dydžio padangas. Padangų dydį rasite savo automobilyje ant degalų bako dangtelio arba ant vairuotojo durelių. Jei esate tikri, kad Jūsų automobilis šiuo metu yra su tinkamomis padangomis, tuomet pažiūrėkite ant turimų padangų šoninės sienelės. Padangos plotis, aukštis ir skersmuo – svarbiausi duomenys įsigyjant bet kokias padangas.

Kitas žingsnis renkantis žiemines padangas, žinoti savo vairavimo įpročius.

Dygliuotos padangos – tinkamiausios padangos gyvenantiems užmiestyje arba ten, kur keliai nevalomi, apledėję. Trumpas stabdymo kelias ir geriausios valdymo savybės ant ledo, tačiau triukšmingos. Ilgesnis stabdymo kelias ir prastesnės valdymo savybės ant asfalto.

Minkštos sudėties padangos – dygliuotų padangų alternatyva tiems, kurie važinėja retai valomais keliais (užmiestyje), bet nori turėti gerą sukibimą ant ledo ir sniego. Pasižymi geru sukibimu ant ledo, suvažinėto sniego. Gerai sukimba su paviršiumi žemoje temperatūroje. Tylesnės nei dygliuotos ir švelniau absorbuoja kelio paviršiaus nelygumus (didesnis komfortas vairuojant). Tačiau prasčiau sukimba su šlapia kelio danga ir esant pliusinei temperatūrai. Greitai dėvisi ir važiuojant didesniu greičiu (ar agresyviau) mažiau stabilios.

Kietos (standartinės) sudėties padangos – puikiai sukimba su šlapia kelio danga ar šlapiu sniegu padengtu keliu. Šio tipo padangos pigesnės nei minkšto mišinio ar dygliuotos padangos. Automobilis lengviau valdomas ir stabilesnis esant dideliam greičiui. Lėtai dėvisi. Tinkamos važinėti nuvalytais miesto keliais, automagistralėmis, tačiau prasčiau sukimba su apledėjusia kelio danga ar supluktu sniegu padengta kelio danga.

Kaip įsigyti žiemines padangas?

Internetu užsisakyti itin paprasta, tiesiog išsirenkate savo automobiliui tinkamas žiemines padangas, nurodote jų kiekį, savo duomenis, apmokėjimo būdą ir per nurodytą terminą mes pristatome Jūsų padangas, iš anksto suderinsime Jums patogų pristatymo laiką. Mūsų internetinėje parduotuvėje nuolatos vyksta žieminių padangų išpardavimai ir akcijos, todėl rasite sau tinkamas padangas už gerą kainą. Nesvarbu kur Jūs gyvenate, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvos mieste, mes pristatysime CONTINENTAL 265/70R19.5 SCANDINAVIA HT3 16PR 143/141K TL M+S 3PMSF /priekaba padangas ten kur Jūs pageidausite.

Moderniame gyvenime sunkvežimiai atlieka svarbų vaidmenį: jie perveža tūkstančius prekių ir medžiagų, tad be jų kasdienybė neįsivaizduojama. Tinkamos sunkvežimių padangos padeda taupyti kurą, užtikrina saugią kelionę tiek vairuotojui, tiek ir kroviniui. Tad jei turite nuosavą sunkvežimį, o galbūt vykdote krovinių pervežimo verslą – būtinai pasirūpinkite, kad padangos ant Jūsų autotechnikos būtų kokybiškos ir su rekomenduojamu protektoriaus gyliu. Be to – tinkama padanga sunkvežimiui gali sumažinti kuro sąnaudas ir taip prisidėti prie Jūsų išlaidų mažinimo.

Kaip žinoti ar CONTINENTAL 265/70R19.5 SCANDINAVIA HT3 16PR 143/141K TL M+S 3PMSF /priekaba padangos tiks tam tikram sunkvežimiui?

Perkant padangas pas mus Jūs turite galimybę nemokamai pasikonsultuoti su mūsų specialistais. Pirkimo metu atkreipkite dėmesį į matmenis, kurie nurodyti prie pavadinimo bei lentelėje po padanga. Jie turi atitikti jūsų sunkvežimio reikalavimus.

Kaip įsigyti padangas?

Visas mūsų padangas galite patogiai įsigyti internetu. Prie kainos matysite ir pristatymo laiką. Bendra padangų ir pristatymo kaina bus matoma krepšelyje. Čia taip pat galėsite suvesti savo juridinio asmens duomenis ir gauti PVM sąskaitą faktūrą.

Į ką atsižvelgti perkant sunkvežimių padangas?

Renkantis padangas svarbu įvertinti kokioje aplinkoje bus naudojamas sunkvežimis. Padangos gali būti skirstomos į keletą grupių:

  • Skirtos ilgiems tarptautiniams pervežimams
  • Trumpų nuotolių, “regioninės”
  • Bekelės transportui
  • Miesto transportui

Taip pat ant skirtingų sunkvežimio ašių montuojamos padangos yra skirtingos, nors pačios medžiagos iš kurių gaminamos padangos nesiskiria. Išskiriamos trys padangų rūšys: montuojamos ant priekinės ašies, jos turi užtikrinti sukibimą manevravimo bei stabdymo metu ir leisti valdyti sunkvežimį tiksliai. Varomosios ašies padangos yra veikiamos varomosios jėgos iš transmisijos, taip pat stabdžių sistemos jėgos. Priekabos padangos skirtos ne tik atlaikyti krovinio svorį pervežimo metu, bet taip pat užtikrinti gerą sukibimą su kelio danga bei stabdymą. Todėl renkantis padangas svarbu atsižvelgti ne tik į išmatavimus, bet ir į tai kuriai sunkvežimio ašiai bus skirtos padangos.